Načítání obsahu...
O nás

O nás

Jak se vyrábí naše produkty?

Příběh famózních baget

S láskou pro vás vyrábíme lahodné čerstvé bagety a sandwiche na každý den. Oblíbili jste si je tak, že jsme během několika málo let vyrostli z malé regionální firmy v rovnocenného výrobce baget a sandwichů, které směle konkuruje největším tuzemským firmám. Za to vám patří velký dík. Jen díky vaší podpoře můžeme rozšiřovat náš sortiment i distribuční síť, zlepšovat technologie a uchovat si prvotřídní kvalitu surovin.

Dnes naši distribuční síť pokrývá celou Českou republiku. S našimi výrobky se setkáte na čerpacích stanicích, ve školních bufetech, nemocnicích a také v prodejnách potravin a večerkách. Díky pestré paletě chutí jsou naše bagety a sandwiche skvělou volbou na každý den.

Naše bagety a sendviče jsou nejen chutné, ale také výživné. Díky spoustě zeleniny, masa, sýru nebo vajíček v nich najdete bílkoviny, vitamíny, sacharidy i tuky, které váš organismus potřebuje ke správnému fungování. Pokud je pro vás důležitý vyvážený jídelníček, naše výrobky jsou tou pravou volbou.
JUDDY BAGETY s.r.o.
Přijít na trh jako jeden z dalších výrobců a distributorů baget a konkurovat velkým zavedeným firmám není snadné. Když ale máte kvalitní výrobky, kterým lidem věří, nepotřebujete reklamu v televizi ani billboardy, abyste uspěli. Poctivé a chutné jídlo se prodává samo. To je celá naše filozofie.
Petr Marek, obchodní ředitel

Čemu věříme?

Když se spojí ten správných výběr kvalitních a čerstvých surovin, vznikne chuť tak výjimečná, že jejímu kouzlu propadnete už při prvním kousnutí.

Čerstvost

Dbáme na to, aby suroviny byly všechny suroviny čerstvé jak při výrobě, tak také v okamžiku, kdy se dostanou na váš stůl.

Vyváženost

Myslíme na to, aby byly naše výrobky nejen chutné, ale také zdravé. Pochutnáte si na jemném mase, šťavnaté zelenině a dalších surovinách nabitých vitamíny.

Kvalita

Nepoužíváme žádné levné náhražky. Všechny používané suroviny mají prvotřídní kvalitu i chuť.

JUDDY BAGETY s.r.o.
JUDDY BAGETY s.r.o.

Jak začal náš příběh?

Naše první bagety spatřily světlo světa v roce 2001 pod značkou Juddy bagety. Se vzrůstající oblibou a poptávku po čerstvých bagetách jsme nabídku postupně obohatili o další značky České bagety, Mr. Sandwich a Best Snack. Bagety i sandwiche vyrábíme v našem závodě ve Studénce na Severní Moravě. Naše regionální distribuční centra najdete také v Brně a Praze. Odtud putují našimi nejmodernějšími chladírenskými vozy až k vám.